Nowa opcja na Facebooku - Wideo promocyjne Cover
Porady Technologie

Nowa opcja na Facebooku Wideo promocyjne Cover

Nowa opcja na Facebooku Wideo promocyjne Cover

Nowa opcja na Facebooku - Wideo promocyjnePewnie część z was widziała już dodaną przez Facebooka opcję filmów profilowych. Polega ona na tym, że zamiast zdjęcia wgrywamy krótki film, który wciąż się zapętla. W kwietniu władze poszły krok do przodu. Pojawiła się nowa opcja na Facebooku Wideo promocyjne Cover, – czyli film „zdjęcia w tle”, który można wgrać na stronach internetowych.

Pierwszą stroną, która testowała Cover była strona serialu Narcos. Taki ruchomy film u góry tablicy przyciągał uwagę, więc powoli większość stron otrzymuję tę opcję. Nie na wszystkich funpage’ach jest ta możliwość jeszcze dostępna, ale władze Facebooka nad tym pracują.

Myśląc biznesowo jest to niesamowita forma reklamy, ponieważ Facebook jest obecnie potężnym biznesowym narzędziem. Gdy osoba zainteresowana naszą działalnością wejdzie na stronę, może od razu u samej góry zobaczyć ruszający się Cover z promocją naszego produktu/usługi. Interesujące? 🙂

Nowa opcja na Facebooku Wideo promocyjne: Jak wgrać?

👉Chcesz sprawdzić czy opcja jest już na Twojej stronie?
👉Jak wgrać Cover?

Nowa opcja na Facebooku Wideo promocyjne CoverAby to zrobić, wybierz Zmień zdjęcie w tle i zobacz, czy masz już aktywną opcję Prześlij zdjęcie/film.
Jeśli masz możliwość przesłania filmu, to wystarczy kliknąć w odpowiednim miejscu. Serwis poprosi Cię o wskazanie materiału na Twoim dysku. Jako Cover możesz też ustawić opublikowany już wcześniej film. W tym celu wybierz opcję Choose From Videos.

Nagranie powinno mieć długość od 20 do 90 sekund i będzie w kółko zapętlane. Minimalny rozmiar to 820×312 pikseli. Cover może posiadać dźwięk. Domyślnie będzie on wyciszony.

A teraz sprawdź, czy może Twoja ulubiona strona już z niego korzysta, a może Ty chcesz uaktualnić i uatrakcyjnić swoją biznesową witrynę na Facebooku?


Dbaj o rozwijanie samokontroli pracowników – W szczególności menagerów

 

3 thoughts on “Nowa opcja na Facebooku Wideo promocyjne Cover”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *