wypłata gotówki cashback
Porady

Błyskawiczna wypłata środków za zamówienie - poznaj cashback

Błyskawiczna wypłata środków za zamówienie - poznaj cashback

Sposoby na oszczędzanie są różne. Jeśli możemy wydawać mniej, to zawsze warto z takiej okazji skorzystać. Oczywiście możemy w pewnym stopniu ograniczyć nabywanie nowych rzeczy, jednak zamiast odmawiać sobie przyjemności zakupów, warto poznać ciekawe i niekonwencjonalne sposoby oszczędzania.

Cashback – kupujesz i część pieniędzy wraca do Ciebie z powrotem

Czyż nie cudownie byłoby robić zakupy, płacić za nie, a następnie otrzymywać zainwestowane środki z powrotem? Niestety taki cudów nie ma. Jedynym sposobem na powrót pieniędzy na nasze konto w całości jest wyłącznie zwrot lub reklamacja zamówionego towaru. Istnieje jednak inna ciekawa alternatywa, dzięki której pewna procentowa część wydana na dany produkt, rzeczywiście wraca do nabywcy! O czym mowa? To rzecz jasna usługi cashback, które na całym świecie, w tym także w Polsce z roku na rok robią się coraz bardziej popularne.

Jak działa cashback?

Usługa cashback ( zobacz jak przyłączyć sklep do cashback) opiera się na potrójnej korzyści – dla właściciela danego sklepu internetowego, firmy cashbackowe oraz samego konsumenta. Sklep internetowy w zamian za pozyskiwanie klientów, płaci portalowi cashbackowemu pewną prowizję, którą ten następnie dzieli się z klientem. Wysokość cashbacku, jaki możesz otrzymać za dane zamówienie ustalane jest indywidualnie dla każdego sklepu i może wynosić od kilku do nawet kilkunastu procent. Czym większe zamówienie i droższe produkty, tym proporcjonalnie wyższy będzie zwrócony cashback. Jednak nawet robiąc drobne zakupy internetowe, warto każdorazowo korzystać z opcji zwrotu środków. Nawet kilka groszy, czy kilka złotych, które będą zbierać się i gromadzić na naszym koncie systematycznie, dadzą po kilku tygodniach, albo miesiącach całkiem sporą i satysfakcjonującą kwotę.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Ważna kwestia to rozgraniczenie na konto cashbackowe oraz osobiste konto bankowe. Aby korzystać ze zwrotów środków za zakupy online, musisz założyć konto na platformie cashbackowej, na którym będziesz gromadzić swoje środki. Tuż po dokonaniu zakupów, procentowy zwrot błyskawicznie wpłynie na to właśnie konto. Jednak, aby dokonać przelewu na swoje konto osobiste w banku, czyli to, z którego fizycznie korzystasz, często konieczne jest odczekanie pewnego okresu czasu, co jest związane z całym procesem cashbackowym – na ogół będzie to od 30 do 90 dni, w zależności od wybranej platformy. Zgromadzone środki nie przepadają i możesz skorzystać z nich w każdej chwili, ciesząc się z dodatkowego zastrzyku gotówki. Może jedynie istnieć kwota minimalna, od której taki przelew będzie możliwy do zrealizowania, na przykład 20 złotych.

Czy warto rozpocząć swoją przygodę z cashbackiem?

Wciąż masz wątpliwości, czy cashback to usługa dla Ciebie? Pamiętaj, że nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Założenie konta jest szybkie i proste, a cała usługa zupełnie bezpłatna. Skoro i tak systematycznie robisz zakupy online, to czy nie warto z takiego rozwiązania skorzystać? Zaufany portal cashbackowy jest w pełni bezpieczny i pewny, zatem o nic nie musisz się martwić. Dla swoich klientów tego typu strony udostępniają również często przeróżne oferty promocyjne, kody i kupony rabatowe, gazetki z produktami w atrakcyjnych cenach. Często także organizowane są czasowe akcje, podczas których cashback w wybranych sklepach naliczany jest podwójnie, a nawet kilkukrotnie. Oferta sklepów biorących udział w akcji każdego dnia się powiększa. To nie tylko marki odzieżowe, ale także wyposażenie wnętrz, sprzęt elektroniczny, akcesoria sportowe, biżuteria, produkty dla dzieci, gastronomia i wiele wiele innych branż.


Justyna

Justya specjalista cashbak, pracowała w największych firmach w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *