Featured Video Play Icon
Inspiracje Wideo

Gotowy pomysł na biznes! Studio Modelowania Sylwetki

W wideo-wywiadzie właścicielka Body Evolution, Beata Wituń, zaprasza przedsiębiorcze kobiety do tworzenia marki. W rozmowie przedstawia swoje motywy do podjęcia działalności. Jak sama przyznaje, stawia sobie ambitne cele, ale krok po kroku je realizuje. Dlaczego to robi i jak wspiera kobiety w ich rozwoju, zapraszamy do oglądania!

Czym jest Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki?

Wyobraź sobie hybrydę salonu kosmetycznego i studia fitness, w którym możesz skutecznie zadbać o swoją sylwetkę. Jeżeli lubisz leżeć i chudnąć, to miejsce jest dla Ciebie! Możesz też wzmocnić efekty swoich ćwiczeń korzystając z bieżni pod ciśnieniem lub roll masaży.

Dlaczego to robi?

Beata sama przyznaje, że nie było łatwo. Podobnie jak w walce o szczupłą sylwetkę, tak samo w prowadzeniu biznesu niezbędna jest odwaga i samodyscyplina. Ważne jest też wsparcie bliskich osób, w tworzeniu biznesu pomógł jej mąż. Chce się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, jednocześnie czerpie ogromną satysfakcję z sukcesów innych kobiet – tych, które realizują swoje cele osobiste związane z odchudzaniem i tych, które chcą pod jej opieką założyć swój biznes.

Plany na przyszłość…

Obecnie działają już 4 punkty, macierzysty w Legionowie, w Piasecznie, w Pruszkowie, w styczniu otworzyła nowy punkt w Nowym Dworze Mazowieckim, kolejny przy Dzikiej w Warszawie… Plany są ambitne. Na ten rok wyznaczyła sobie 8 nowych gabinetów i, jak sama przyznaje, to po prostu się dzieje! Kobiety same zgłaszają się do niej, aby skorzystać z wypróbowanego sposobu na prowadzenie biznesu. Jej celem jest stworzenie rozpoznawalnej sieci gabinetów, w których jakość jest najważniejsza.

Wielu przedsiębiorców myśli o rozwijaniu swojego biznesu do wewnątrz, tymczasem rozwój firmy na zasadach franczyzy jest bardzo ciekawym pomysłem. Jednocześnie ułatwia start tym, dla których rozpoczęcie biznesu od podstaw jest zbyt ryzykowne. Beata oferuje franczyzobiorcy swoją markę, sprawdzony sposób prowadzenia biznesu, dostęp do dostawcy sprzętu, pomoc w promocji. Rozwijając strukturę tworzy społeczność niezależnych, przedsiębiorczych kobiet, które razem z nią współtworzą markę Body Evolution.

Zainteresowanych franczyzą (uwaga! nie tylko panie) zapraszamy do kontaktu przez http://bodyevolutionconcept.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *